Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Prezydent Miasta Radomsko - wybory 2024

Opis:

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym kandydatem na prezydenta miasta Radomsko - Krzysztofem Cieciórą, posłem na Sejm RP i przedstawicielem partii OdNowa. Zdecydowana postawa, doświadczenie zdobyte na szczeblu krajowym oraz zaangażowanie w sprawy lokalne to cechy, które wyróżniają naszego kandydata spośród innych.

Krzysztof Ciecióra , jako długoletni poseł, ma głęboką świadomość potrzeb mieszkańców Radomska oraz umiejętności, by je skutecznie realizować. Jego wizja rozwoju miasta opiera się na innowacyjności, transparentności i dialogu z mieszkańcami. Działając w duchu OdNowy, dąży do stworzenia nowoczesnego, dynamicznego i przyjaznego Radomska dla wszystkich.

W nadchodzących wyborach 2024 roku w Radomsku oddajemy głos na doświadczenie, kompetencje i zaangażowanie. Krzysztof Ciecióra stoi na straży wartości, które są fundamentem naszego społeczeństwa. Jego program obejmuje szeroki zakres działań, mających na celu poprawę jakości życia mieszkańców, rozwój infrastruktury oraz promowanie przedsiębiorczości lokalnej.

Jeśli pragniesz, by Radomsko rozwijało się zgodnie z oczekiwaniami, jeśli cenisz sobie uczciwość, rzetelność i odpowiedzialność władzy, oddaj swój głos na Krzysztofa Cieciórę - pewnego lidera, gotowego na wyzwania przyszłości. Razem możemy uczynić nasze miasto jeszcze lepszym miejscem do życia i pracy.

Materiał Wyborczy KWW Krzysztofa Ciecióry OdNowa RP

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Krzysztof Ciecióra
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1341
Dodane: 2024.02.24
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Wydrukowano z 02:07 z adresu URL http://ustroniemorskie.net.pl/detail.php?id=1341