morze 
   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Pensjonaty   Pokoje   Apartamenty   Domki   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

naturalny kamień ścienny dekoracyjny na elewacje dom ściany

Opis:

Nasza firma PPU Pawlik Kamieniarstwo to w 100 procentach krajowy producent wykonujący i dostarczający takie materiały jak kamień elewacyjny i płytki elewacyjne oraz płyty szlifowane na fasady a to wszystko z własnych surowców skalnych , ze złóż piaskowca kolorowego z niepowtarzalną kolorystyką w naszym kraju a może i także w Europie.

Kopalnia kamienia naturalnego Chełmska Góra III to zakład górniczy a także jedno ze złóż należące do firmy PPU Pawlik ze wsi Grabowie koło Radomska na skraju województwa łódzkiego przy granicy z województwem świętokrzyskim lisko rzeki Pilicy.
W tej kopalni ale i nie tylko bo w sumie mamy ich obecnie pięć kopiemy piaskowiec naturalny z okresu albu tylko i wyłącznie sposobami bez użycia środków strzałowych za pośrednictwem koparek kołowych i gąsienicowych wyburzeniowych podsiębiernych wyposażonych w osprzęt służący do odspajania lub skruszenia calizny złoża kamienia występującego tam w stanie rodzimym oraz dodatkowo wspomagamy wydobycie maszynowe ręcznym wierceniem za pomocą wiertarki pneumatycznej . Po zastosowaniu wiertarki pneumatycznej zakładamy kliny trójdzielne lub wywiercone otwory zalewamy proszkiem rozprężnym do odspajania większych bloków skalnych lub tworzymy tzw. spody robocze do prowadzenia jak najbardziej ekonomicznego wydobycia oraz z selekcją jakościową wydobytego surowca skalnego.
Urobiony kamień naturalny przerabiamy w zakładzie kamieniarskim zlokalizowanym w malowniczej wiosce Grabowie na takie asortymenty jak : kamień ścienny do zastosowania na elewacjach z ociepleniem ze styropianu, kamień ogrodowy, kamień murowy i kamień hydrotechniczny a także płyty szlifowane do wewnątrz i pospółkę drogową powstającą przy wydobyciu bloków skalnych i kamienia murowego.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: kamień ścienny
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1322
Dodane: 2023.05.20
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj